BAĞCILAR BEYAZ EŞYA SERVİS

Bağcılar Beyaz Eşya Servis, Bakım ve Onarım

Yerleşim yeri olarak en büyük ilçelerden birisi olan Bağcılar, ihtiyaç duyduğu beyaz eşya servis hizmetini almak için firmamızla irtibata geçebilir. Birbirinden yetenekli tekniker ekibe sahip olan şirketimiz; buzdolabı, çamaşır makinesi, ütü, tost makinesi, bulaşık makinesi, televizyon ve daha farklı beyaz eşya modellerinin tamir ve bakım işlerini en uygun fiyata yapmaktadır. İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet sunan firmamız, kurumsal ve bireysel müşterilerine uzun süredir hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor. Yüksek kalite standartları sayesinde müşteri öncelikli bir hizmet üreten firmamızla çalışacak herkese mutlu olma garantisi sunuluyor.

Beyaz eşyaları tamir etmek mi yenisini almak mı?

Eğer beyaz eşyalarınız çok eskidiyse yenisini almak için iyi bir bahaneniz olabilir. Çünkü yeni nesil bir buzdolabı veya çamaşır makinesi daha çok işinize yarayacak. Ancak henüz yeni aldığınız ama arıza çıkaran buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı değiştirmeden önce bir kez daha düşünmelisiniz. 3 senelik bir dolabın ömrü bitmemiştir ancak kullanım alışkanlıklarınızdan kaynaklanan bir problemden dolayı arıza vermiş olabilir. Bu gibi durumlarda yüksek masraflara girmek yerine servis ücreti ödeyerek daha az bütçeyle sorunu çözmeyi tercih etmelisiniz.

Arızalanan buzdolapları veya daha farklı beyaz eşyaların hemen servise gönderilmesinde fayda var. Eğer bu konuda fevri olunmazsa arızanın daha da büyümesi veya harcanan enerjinin daha fazla olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Firmamız, adresinize gelerek gerekli bakım ve onarım işlemlerini en kısa süre içerisinde yapmaktadır. Böylece beyaz eşyanızın uzun süre kullanılmamasından kaynaklanacak sıkıntı ve problemler de en aza indirilir.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimiz, uzun süredir beyaz eşya servis hizmeti veren bir firmadır. Bu uzun dönem içerisinde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sunduk. Bu hizmetin karşılığı müşteri sadakati oldu. Yüksek kalite standartlarını baz alarak müşteriyi önceleyen bir anlayışla gerçekleştirilen servis hizmetlerimiz sayesinde mutlu müşteri kitlesi oluşturduk. İstanbul’un Bağcılar ilçesi ve daha farklı ilçelerinde hizmet vermeye devam eden firmamız, en uygun fiyatlarla servis ücreti sunuyor.

 

 

Call Now ButtonBizi Arayın