Habibler Beyaz Eşya Servis

Habibler Beyaz Eşya Tamiri, Bakım ve Servisi Hizmeti

İstanbul’un en büyük ilçelerinden birisi olan Habibler’te en iyi beyaz eşya servisi hizmeti sunarak birçok müşterinin memnuniyetini kazanan firmamız, eski ve yeni model her türlü beyaz eşya modelinin bakım ve onarım çalışmalarını yapıyor. Uzman kadrosu, mutlu müşteri ve referanslarıyla birçok kişiye hizmet vermenin tecrübesiyle adresinizde veya kendi atölyelerimizde gerekli bakım çalışmaları yerine getirilerek en kısa sürede teslimatlar yapılıyor.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

İstanbul’da birçok beyaz eşya servisi hizmeti sunan firma bulabilirsiniz. Ancak kalite açısından hangisinin daha iyi hizmet verdiği konusunda şüpheleriniz olabilir. Firmamız, servis hizmetlerinde yüksek kalite standartlarına yer veren önemli firmalardan birisidir. Bu nedenle İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasında bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet vermektedir. Firmamızın farkını daha iyi anlamak için servis hizmetlerimizdeki kalitemize değinebiliriz.

  1. Öncelikle hızlı teslimatı önemsiyoruz. Atölyelerimize gelen her beyaz eşyanın en kısa sürede teslimi için çalışıyoruz.
  2. Her şeyi şeffaf bir şekilde yapıyoruz. Ek arızalar yazma ve ücret şişirme gibi ahlaki olmayan davranışlar içerisine girmiyoruz. Tamamen dürüst ve şeffaf çalışmalar yerine getiriyoruz.
  3. Uzman ekibimiz sayesinde her modeldeki beyaz eşya ürünü için bakım ve onarım çalışması yapabiliyoruz.
  4. Yeni nesil beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen arızalar için de çözüm sunuyoruz.
  5. Parça teminleri yaparak, eskiyen ve kullanılması mümkün olmayan parçaların yerine yenisi takıyoruz.
  6. Yaptığımız çalışmalara garanti süresi veriyoruz. Bu süre içerisinde aynı yerde çıkan arızalar için ücretsiz destek sunuyoruz.
  7. Belirteceğiniz adreslere gelerek, yerinde inceleme ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Firmamız, yüksek kalite standartları uygulayan nadir servis şirketleri arasında yer alıyor. Yetenekli ve kendisine her zaman geliştiren kadrosuyla İstanbul Habibler’teki tüm mahallelere hizmet sunan şirketimiz, en uygun fiyat ve ödeme yöntemleriyle müşteri memnuniyetini sağlıyor. Bütçenize dost fiyat tekliflerimiz sayesinde arızalanan beyaz eşyanız için hemen servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Call Now ButtonBizi Arayın