Şirinevler Beyaz Eşya Servis

Şirinevler Beyaz Eşya Servis, Bakım ve Tamiri

İstanbul Şirinevler merkezli firmamız, beyaz eşya servis hizmetleri vererek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Her türlü beyaz eşya türü ve markasına müdahale edebilecek uzman kadroya sahip şirketimiz, yeni nesil beyaz eşya modellerinden eski modellere kadar birçok mühendislik harikası ürün için bakım ve onarım çalışmalarını başarıyla yerine getiriyor. Hem uygun fiyat hem de kaliteli bir hizmet almak için bizimle irtibata geçebilir ve beyaz eşyalarınızın düşen performansını eski haline getirmek için bize fırsat sunabilirsiniz.

Beyaz eşya servisi seçmeden önce dikkat edin!

Beyaz eşyaların birçok yerde kullanılmasından dolayı, bakım ve tamir işlerine olan ilgi ve alaka da büyüktür. Ancak her kişinin işe olamayacak kadar giriftliğe sahip bu alanda birçok kişinin beyaz eşya servis işleri yaptığını ifade edebiliriz. Eğer hizmet alacağınız kurumun daha önceden hizmet verdiği müşterileri veya referansları yoksa iş teslim etme konusu bir kez daha düşünmelisiniz. İyi bir servis hizmeti sunan şirketin birçok müşterisinin olacağını asla unutmayın.

Bazı firmalar ise, dürüstlükten uzak bir hizmet anlayışı içerisinde hareket edebilir. Olmayan arızalar çıkararak, ücret kabartma yolunu seçebilir. Bu tür bir çalışma prensibi de ahlaki olmadığı için tercih edilmesi oldukça yanlıştır. Müşterilerin bu konuda da bilinçli olmaları ve dürüst kişilerle çalışmaları gerekir. Firmamız, şeffaf bir şekilde hareket ederek müşterilerine hizmet verir. Arıza kaydının tutulmasından söz konusu arızanın verilen garanti süresi içerisinde arızalanması halinde ücretsiz onarımına kadar yüksek kalite standartlarıyla hizmet sunar.

Her marka ve model için çözüm sunuyoruz

Beyaz eşya bakım ve onarım firması olarak önde gele beyaz eşya markalarının tüm ürünlerine ve daha farklı markalar altında satış yapan şirketlerin tüm ürünlerine yönelik çözümler sunuyoruz. Yüksek mühendislik bilgisi gerektiren yeni nesil beyaz eşya markalarının arıza ve bakım gibi işlerini de yetenekli ve uzman teknisyen ekibimiz yapabiliyor. Her zaman kendisini geliştiren ve yenilikleri takip eden ekiple beraber bakım ve servis hizmetlerini de yüksek kalite standartlarına çıkardık.

 

Call Now ButtonBizi Arayın