Zeytinburnu Beyaz Eşya Servis

Zeytinburnu Beyaz Eşya Servis, Bakım ve Tamir Hizmeti

İstanbul’un en güzel ve nezih ilçelerinden birisi olan Zeytinburnu’de beyaz eşya servis ve bakım hizmeti sunan firmamız, ev ve işyerlerinde bulunan buzdolabı, çay ve kahve makineleri, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi her türlü beyaz eşyanın bakım ve onarımlarını uzman bir ekiple yapmaktadır. İstanbul’un değişik ilçelerinde hizmet sunan ve kurumsal – bireysel birçok müşterisi bulunan firmamız, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen köklü bir servis firmasıdır.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Beyaz eşya servis bakım hizmetlerinde yüksek standartları benimseyen firmamız, bu yönüyle rakiplerinden ayrılıyor. Dilerseniz adresinizde, dilerseniz de kendi dükkanlarımız yapacağımız tamir ve bakım hizmetini en kısa sürede yerine getirerek çözüm sunuyoruz. En uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunan şirketimiz, hiçbir ücret şişirme ve ek masraf çıkarma yöntemlerine tevessül etmemektedir. İş ahlakına uygun bir şekilde hizmet sunan şirketimiz, tamamen şeffaf çalışarak uzun yıllardır müşteri sadakatini temin etmeyi başarmıştır.

Beyaz eşya servisi seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

İşin ehline bırakılması oldukça önemlidir. bu toprakların en çok önem verdiği değerler arasında olan işin ehline bırakılmaması meselesi son yüzyıl içerisinde dejenere olsa da, yine korunarak devamı hususunda önemli bir mesafe kat edilmiştir. Dolayısıyla beyaz eşya servis hizmeti sunan firmanın da işinin ehli kişilerden oluştuğuna dikkat etmelisiniz. Uzman teknikerlerin bulunmadığı servis firmalarında bakım ve onarım bilimsel olmayan yöntemlerle yapılmaya çalışılır. Geleneksel metotlarla yerine getirilmeye çalışan tamir işleri çok kısa süre sonra ikinci bir arızanın ortaya çıkmasına neden olur.

Firmamız, uzman teknikerlerden oluştuğu için tüm bakım ve servis hizmetleri modern teknoloji kullanılarak yerine getirilir. Böylece hiçbir hataya yer verilmeksizin tamir ve onarım çalışması yapılır. Garanti verilen süre içerisinde onarımı yapılan yerin veya parçanın ikinci kez bozulması durumunda ücretsiz destek sunulur. Yeni nesil beyaz eşya modellerinin de bakım ve onarımı yapan şirketimiz, en iyi tekniker ve uzmanlara sahip şekilde tüm İstanbul için hizmet veriyor.

 

 

Call Now ButtonBizi Arayın